Menü Kapat

Lida İçeriği Nedir?

Lida içeriğinde yer alan maddeler şu şekildedir.

  • Mate yaprağı
  • Funda yaprağı
  • Kiraz meyvesi
  • Kiraz sapı
  • Biberiye yağı
  • Yeşil çay

Lida doğru şekilde kullanıldığı zaman kısa süre içinde etkisini göstermektedir. Bu bitkisel ürünü kullanırken sağlıklı beslenmeye de özen gösterilmesi gerektiği unutulmamalıdır. Bu sayede kişinin kısa zamanda kilo vermesi mümkün hale gelir. Sağlıklı beslenme vücutta bulunan toksinlerin ve ödemin atılmasında da etkilidir. Bu ürünü kullanırken kişinin alkol tüketmemeye dikkat etmesi gerekir. Yağlı, ağır, işlenmiş gıdalardan uzak durulması önerilir. Bu dönem içerisinde beslenme düzenine azami özen gösterilmelidir. Lida kullanırken spor yaparak süreci hızlandırmak da mümkündür. Spor veya egzersiz yapmak kilo vermeye yardımcı olurken vücutta meydana gelebilecek sarkmaların da engellenmesinde yardımcıdır.

Lida kullanacak kişinin sağlık sorunu olmadığından emin olması gerekir. Kalp, tansiyon, böbrek, karaciğer gibi rahatsızlığı olan kişilerin bu tür bitkisel ürünleri tercih etmemeleri gerektiği bilinmelidir. Alerjik bünyeye sahip olan kişiler de öncelikle kendi doktorlarına danışmalı ve onay alarak bu tür bitkisel ürünleri kullanmalıdırlar. Bitkisel ürünler gebelere ve emziren kadınlara da tavsiye edilemez.

Lida Nasıl Kullanılır?

Lida 18 yaşından büyük olan yetişkin kişilere uygun bir üründür. Bu bitkisel ürünü kahvaltılardan yaklaşık 30 – 40 dakika önce almak gerekmektedir. Bol su ile alınması önerilir. Bu ürünü düzenli ve doğru şekilde kullanarak etkisini görmek mümkündür. Ürünü günde 1 kere kullanmak yeterli olmaktadır. Lida kullanırken aynı zamanda sağlıklı beslenmeye de dikkat edilmelidir. Lida kullanırken 2,5 – 3 litre su tüketmeye özen göstermek gerekir. Bol su tüketimi ürünün yan etkilerini ortadan kaldırırken ve böbrek rahatsızlıklarını da engeller.

Lida ürünü günümüzde birçok kişi tarafından kilo kontrolü sağlamak amacıyla da kullanılmaktadır. Bu ürünün toksinleri atma özelliği olduğu için vücutta zamanla meydana gelen ödem yok olur. Lida piyasada hem çay hem de kapsül formunda bulunmaktadır. Ürünün faydasını görmek için yukarıda bahsi geçen kuralları göz ardı etmemek gerekir.

Benzer Yazılar

5
Kimler Neler Demiş?

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
TulayEsraadminÇiğdem Durdağ Gültekin Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Tulay
Ziyaretçi
Tulay

Yorumlarım neden yayınlanmıyor? Yanlış gönderdiğiniz urunleri değiştirmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Esra
Ziyaretçi
Esra

Meraba bende bu üründen kullanmak istiyorum ama orjinalmi değil mi güvenemiyorum

Çiğdem Durdağ Gültekin
Ziyaretçi
Çiğdem Durdağ Gültekin

Uzun zaman önce kullanmış inanılmaz derecede zatıflamıştım.fakat birkaçyıl önce tektar aldım beş para etmez sahte merdiven altı bir ürün olduğunu anladım kullanmadım!eski lida nerden temin edebilirim

Müşteri DestekSipariş VerSizi Arayalım